Firma specjalizuje się w produkcji maszyn i urządzeń dla przemysłu mięsnego, rybnego oraz spożywczego. Jest nowoczesną w pełni profesjonalną i wszechstronną firmą, która oferuje szeroki asortyment oraz stosuje najnowsze rozwiązanie w dziale higieny zakładowej.

Wymagania stawiane przez krajowych odbiorców, przyczyniły się do podjęcia działań zapewniających zgodność wytwarzanych dóbr z normami UE. Na podstawie nabytego doświadczenia chcemy, aby nasze wyroby były dla Państwa dostępne w wysokiej jakości wykonania przy konkurencyjnych cenach. Zdajemy sobie sprawę, iż cena jest wyznacznikiem jakości, lecz każda osoba zainteresowana współpracą z nami, może sama ocenić jakość wykonania maszyny i urządzenia na podstawie obserwacji w realnym jej czasie pracy.

Jesteśmy otwarci na każde sugestie ze strony klienta.

Wyspecjalizowaliśmy się w produkcji maszyn i urządzeń dla małych i średnich odbiorców. Od niedawna poszerzyliśmy dział produkcyjny i sprzedażowy o maszyny dla uboju białego lub czerwonego mięsa.

PODSTAWOWY ZAKRES DZIAŁALNOŚCI FIRMY W WYPOSAŻENIU:

  • Masarni
  • Ubojni
  • Zakładów przetwórstwa rybnego

W zależności od wymagań klienta świadczymy usługi w zakresie prac serwisowych jak też montażowych maszyn produkcji obcej.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ