Firma specjalizuje się w produkcji maszyn i urządzeń dla przemysłu mięsnego, rybnego oraz spożywczego. Jest nowoczesną w pełni profesjonalną i wszechstronną firmą, która oferuje szeroki asortyment oraz stosuje najnowsze rozwiązanie w dziale higieny zakładowej.

image
Maszyny

Prezentowane w tym dziale Maszyny, wyprodukowane zostały na podstawie własnej z dokumentacji, stworzonej przez biuro projektowe przy użyciu najnowszych animacji komputerowych.

Każda z maszyn spełnia wymogi UE oraz posiada certyfikat CE. Wszystkie elementy stalowe są wykonywane z blachy nierdzewnej kwasoodpornej, a komponenty współpracujące z naszą konstrukcją, pochodzą od sprawdzonych dostawców. Dzięki trwałości, dokładności wykonania, gwarantowaną przez zespół wykwalifikowanych pracowników, znaleźliśmy się w czołówce przedsiębiorstw w tej branży.

Jak wiadomo nie ma urządzeń niezawodnych, dlatego firma nasza posiada serwis potrafiący wykonać wszelkie naprawy związane z naszymi, i nie tylko, maszynami, począwszy od spawania, poprzez naprawy palników, na naprawach automatyki i sterowników mikroprocesorowych skończywszy.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi maszynami.